Hakkımızda

1993 yılından beri Ceviz fidanı üretimi yapmaktayız Türkiye’de Chandler ceviz fidanı üretimini ilk yapan firmalardan biriyiz. İlk Chandler üretimine 2008 yılında başladık, o günden bugüne kadarda tüm ithal türlerin üretimini yapmaktayız.

Tüm fidanlarımız faturalı, ve fidanlarımızın ismine doğru olduğuna yönelik belgelerimiz bulunmaktadır, diğer yandan karşılıklı sözleşmelerde yapılabilmektedir.

Turan fidancılık olarak biz ceviz fidanı üreticisiyiz. Bu sebeple araya komisyoncular girmeden ceviz fidanınızı bizden ilk elden kaliteli ve daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Her müşterimizin hasat zamanlarında bol bereketli ürünler almaları bizleri daima ceviz fidanı yetiştiriciliği konusunda başarı ile çalışmaya teşvik etmektedir.

Misyonumuz

25 Yıllık tecrübemiz ve ceviz fidanı yetiştiriciliği sektöründeki varlığımız benimsemiş olduğumuz misyonun ne kadar doğru olduğunu göstermektedir.

Süreç içerisinde en önemli değer yargımız ticari ahlakı her zaman ön planda tutmayı ve paranın ticari bir kuruluşun yaşaması için gerekli olabilecek bir değer olmasından ötesine gitmemesini benimsemiş bir şirket olmayı hedef seçtik. Ticari ahlakın yanı sıra bir işi mükemmel gerçekleştirmenin o işi severek yapmaktan geçtiğinin bilincinde olduğumuz için sahip olduğumuz doğa sevgisi ile birlikte işimizi severek ceviz fidanı yetiştiriciliği yapmaktayız.

Vizyonumuz

Ceviz Dünyası olarak vizyonumuz doğa sevgisi ile paralel bir biçimde insanlığa ve doğaya faydalı bir çalışma sistemi uygulayarak siz kıymetli müşterilerimize ceviz fidanı alanında en iyi hizmeti sunmak için durmadan gelişmek olacaktır.

 

Merkez, Ofis, Çiftlik