Dünyanın en çok verimli aşılı bastıbacak cevizi Chandler tüplü ve aleni kaynak olarak satışa tetikte.

Tüplü Chandler ceviz fidanlarımızın adet fiyatı 18 tl dir.

Turan Fidancılık olarak kendi tesislerimizde tüplü (poşetli-topraklı) aşılı ceviz fidanı üretimi yapmaktayız.

Ürettiğimiz ceviz fidanları aşılı olup, Tarım Bakanlığınca onaylı, ismine gerçek ve sertifikalıdır.

Ürettiğimiz fidanlar tarafımızca aşılı olduğu için dikim yapanlar tarafından yine aşılamaya gerek duyulmamaktadır.

Dikimden önce ve sonrasında gübreleme ile budama faaliyetlerinin düzgün şekilde yapıldığında verimli bir koz yetiştiriciliği yapılabilmektedir.

Turfanda dönem tüplü ceviz fidanı satışlarımız başlamıştır. Aşılı ve sertifikalı ceviz, badem ve meyve fidan çeşitlerimiz sizlerin hizmetine sunulmuştur. Tanıtım fiyatlarımızı sormadan kesin yargı vermeyin. Üreticiden birinci elâlem alıcısına direk satış. Aracıya komisyon vermeyin.

Biz ülkemizde derya kenarından 1000-1100 rakıma kadar dikilebilen Amerikan Chandler (cetler-çetnır) ve 1800 metre rakıma kadar dikimi yapılabilen Fransalı Fernor aşılı koz fidanlarını tozlayıcı cinsleri ile beraberce üretip size ulaştırmaktayız.

Bölgenizin rakımı, cins belirlenmesi hususunda en çok önemli konu olmakla birlikte bölgenize has diğer meterolojik hususlara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Size bu konularda malûmat desteğine daima hazır olduğumuzu bilmelisiniz.

Aynı gün kargo, elverişli fiyat, kaliteli görev… Tüm ürünlerimiz garantilidir. Bizle iletişime geçmeden azim vermeyin. Fidan satıcıdan değil üreticiden alınır.