Franquette ceviz fidanı Fiyatları

Chandler ceviz fidanının tozlayıcısı olan Tüplü Franquette ceviz fidanını Senenin 12 ayı ve açık köklü Franquette ceviz fidanını ise her senenin kasım ayından mart ayına kadar firmamızdan satın alabilirsiniz.

Turan Fidancılık’ta ileri tarihe istediğiniz boyda aleni köklü ve tüplü Franquette ceviz fidanı erken siparişi de alınmaktadır. Franquette ceviz fidanlarımız firmamız hesabına ismine gerçek sertifikalı olup Turan Fidancılık 1990 tarihinden günümüze ceviz fidanı üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir.

Franquette ceviz Fidanı Meyve Özellikleri
Franquette ceviz fidanın meyve ve öbür özellikleri chandler ceviz fidanı ile nerdeyse aynıdır. Franquette cevizinin Meyve ağırlığı orta halli 13 gramdır. Franquette Cevizi iç Meyve randımanı % 46’dir. Franquette cevizi Tozlayıcı olduğu halde meyve verimi yüksek, kabuktan basit ayrılması basit bir ceviz fidanı türüdür. Eylül ayında hasat edilir. Kuru yada yaş olarak tüketilebilir.

Franquette Ceviz Fidanı Ağaç Özellikleri
Franquette ceviz fidanı taraf dallarda verimli yüksek meyvesi parlak 1 ceviz fidanı türüdür.

Franquette ceviz Fidanı İklim Talpleri
Franquetteceviz fidanı beraber ekildiği chandler ceviz fidanının bütün iklim isteklerini karşılar. Chandler gibi nevbahar geç donlarından etkilenmez. Soğuklanma gereksinimi 700 saattir.

Franquette Ceviz Fidanı Dikimi
Franquetteceviz fidanının beraberce ekildiği chandler ile birlikte 1200 rakıma kadar ekilebilmesi uygundur.

Franquette ceviz fidanı 4×8 ve 5×7 aralıklarla dikime uygundur.